Vážení přátelé, studenti,

bohužel ani letos nebude v našich silách uskutečnit Letní kurzy angličtiny s rodilými mluvčími.  Vážíme si Vaší přízně, a věříme, že přijde čas, kdy budeme moct kurzy znovu obnovit.

Do té doby přejeme všem pohodové dny, klidné léto, a budeme se těšit, že se v budoucnu zase setkáme společně ve Valticích nebo Lednici s Vámi, i našimi lektory.

Naši milí studenti,

bohužel Vám musíme oznámit, že jsme byli nuceni ze zdravotních a rodinných důvodů letošní ročník Letních intenzivních kurzů angličtiny s rodilými mluvčími zrušit

Vážíme si Vaší přízně a mrzí nás, že letošní ročník nedokážeme, za okolností, které u nás nastaly, zajistit.

Přejeme všem krásné léto a věříme, že se situace zlepší, a společně se setkáme v příštím roce na Letních kurzech angličtiny 2024.

Na letošním 31. ročníku letních kurzů angličtiny v Lednici se můžete těšit na lektory
Pierre & Tricia – 1. a 2. turnus,
Evan – 1. turnus,
Daen – 2. a 3. turnus,
Justin – 3. turnus.

Připravili jsme pro Vás 31. ročník Letních kurzů angličtiny s rodilými mluvčími! Pro letošní rok 2022 jsme zvolili nové, jedinečné prostředí. Kurzy se uskuteční v exkluzivních prostorách Zámeckého hotelu Lednice, v bezprostřední blízkosti lednického zámku.

Díky uvolnění vládních opatření lze již plánovat letošní letní dovolenou. Máme pro Vás skvělou zprávu! Připravili jsme 30. ročník Letních intenzivních kurzů angličtiny.

Zveme Vás do Lednicko-valtického areálu na dovolenou, při které spojíte příjemné s užitečným. Strávíte týden v krásném prostředí a přitom vypilujete svou angličtinu.

Kurzy se letos budou konat od 18. 7. do 14. 8. ve Valticích na jižní Moravě. Budou opět týdenní, intenzivní, pobytové a zájemci si mohou vybrat ze čtyř turnusů. Kurzy se budou konat ve střední vinařské škole ve Valticích.

V každém kurzu bude učit čtyři až pět lektorů. Součástí denního programu jsou i vycházky a výlety, sportovní a společenské aktivity. Účastníci kurzu jsou stále v anglicky mluvícím prostředí. Naše Letní kurzy angličtiny spojují intenzivní výuku jazyka s aktivním prožitím prázdnin a dovolené.

Více informací a přihlášku naleznete na našich webových stránkách www.letni-kurzy.cz Pro novinky a zajímavosti sledujte i naše sociální sítě.

Snažili jsme se i přes letošní komplikace kurzy angličtiny ve Valticích připravit. Bohužel minulý týden vydala vláda “ochranné opatření”, které pobyt cizinců na našem území komplikuje. Nejsme schopni zajistit kvalifikované kanadské lektory a Vaši bezpečnost, a proto letošní 30. ročník Letních kurzů AJ s kanadskými lektory nebudeme pořádat. Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se, že v roce 2021 společně prožijeme 30. ročník i s kanadskými lektory, kteří svou účast přislíbili. Aktuality a vzpomínky na uplynulé ročníky sledujte na webu a na našich sociálních sítích.

V současné době nevíme, jak se vláda rozhodne, jestli uvolní hranice a jak budou kurzy angličtiny vypadat. Pracujeme na zajištění s náhradním týmem rodilých mluvčích, který by případně doplnili čeští lektoři. Koncem května budeme všechny přihlášené účastníky informovat.

Děkujeme za pochopení.

Zveřejnili jsme termíny letních kurzů AJ pro jubilejní 30. ročník. V roce 2020 proběhne 6 turnusů v rozmezí 13. 7. až 22. 8. Během 4. turnusu proběhne setkání absolventů – reunion.