Aktuality

30. ročník podruhé


Máme tady druhý pokus o jubilejní 30. ročník našich Letních kurzů angličtiny. Věříme, že letos se situace do prázdnin stabilizuje a budeme se moci potkat. Přihlašovat se můžete již nyní na našich webových stránkách.


Ročník 2020 zrušen


Snažili jsme se i přes letošní komplikace kurzy angličtiny ve Valticích připravit. Bohužel minulý týden vydala vláda "ochranné opatření", které pobyt cizinců na našem území komplikuje.Nejsme schopni zajistit kvalifikované kanadské lektory a Vaši bezpečnost, a proto letošní 30. ročník Letních kurzů AJ s kanadskými lektory nebudeme pořádat.Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se, že v roce 2021 společně prožijeme 30. ročník i s kanadskými lektory, kteří svou účast přislíbili. Aktuality a vzpomínky na uplynulé ročníky sledujte na webu a na našich sociálních sítích.


Uzavření státních hranic


V současné době nevíme, jak se vláda rozhodne, jestli uvolní hranice a jak budou kurzy angličtiny vypadat. Pracujeme na zajištění s náhradním týmem rodilých mluvčích, který by případně doplnili čeští lektoři. Koncem května budeme všechny přihlášené účastníky informovat.

Děkujeme za pochopení.